Red Dead Redemption 2 - další mistrovské dílo od Rockstar Games

Internet se začíná plnit recenzemi na ostře sledovanou pecku Red Dead Redemption 2, která vychází už zítra.

Rockstar Games

Rockstar Games FOTO: Rockstar Games

A je to konečně tady. Už zítra vychází dlouho očekávaný titul Red Dead Redemption 2. Otevřený svět, perfektní příběh, skvělá grafika a hratelnost - to všechno tvůrci slibují už měsíce. Je tomu ale opravdu tak, jak Rockstar Games tvrdí?

Hru jsme si sice ještě neměli možnost vyzkoušet, ale podle prvních recenzí to vypadá, že vývojáři opravdu nelhali. Napříč všemi médii sklízí hra desítková hodnocení, přičemž dosud nejhorší obdržela od New Game Network, kde získala "pouhých" 82 bodů ze sta. Ani to ale titulu nezabránilo k dosažení doslova ďábelského skóre.

Xbox One verze Red Dead Redemption 2 má na Metacritic neuvěřitelných 98 procent po sečtení 25 recenzí, což z ní dělá nejlépe hodnocenou hru pro Xbox One vůbec. O bod méně potom zíkala verze pro PlayStation 4, která tak překonala i letošní God of War a společně s Grand Theft Auto 5 tedy okupuje první příčku.

Recenze tedy zatím vypadají velice slibně, důležitá ale bude odezva hráčů. Už teď to ale vypadá, že má Rockstar Games nakročeno k dalšímu prodejnímu trháku. Jestli se mu ale podaří alespoň přiblížit k nedostižnému GTA V, uvidíme v následujících měsících.

Launch trailer ke hře Red Dead Redemption 2 (1:00) | zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Red Dead Redemption 2 - další mistrovské dílo od Rockstar Games

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire:…

16.11.2018 19:37 Her zdarma není nikdy dost. Proto vám přinášíme další tip na skvělý titul, jenž můžete následně…

Zahrajte si Rainbow Six Siege přes víkend zcela zdarma

15.11.2018 20:52 Ubisoft opět nabízí k vyzkoušení jednu z jejich nejhranějších multiplayerových her.

Související:

Nejčtenější články

  1. Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion

  2. S poctivostí nejdál dojdeš: Valve vyplatili 20 tisíc dolarů hackerovi, který odhalil závažnou bezpečnostní chybu

  3. Vraťte se do historie s herním zařízením PC Classic

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.