Herní doba vykoupená krví a potem: Tvůrci Red Dead Redemption 2 pracovali nad rámec pracovní doby

Jejich oběť ale nebyla zbytečná. Těšit se tedy můžeme na opravdu dlouhý a bohatý příběhový zážitek.

Rockstar Games

Rockstar Games FOTO: Rockstar Games

Už z prvních záběrů bylo jasné, že tento titul potlačí limity konzolí stávající generace na maximum. Bude vypadat úžasně a ještě k tomu nám vydrží opravdu dlouho. Podle posledních informací, které jsme se dozvěděli díky rozhovoru s vývojáři vedeného portálem Vulture, zabere tento titul více než 60 hodin času.

A aby takto vydatný zážitek mohli vývojáři hráčům naservírovat, pracoval celý tým mnohem déle, než je běžné. Podle Arthura Morgana byl pro Rockstar Games 100 hodinový pracovní týden v některých částech vývoje běžnou praxí. Ostatně něco takového studio praktikovalo už při dokončování minulého dílu, tenkrát to ale probíhalo mnohem drastičtějším způsobem. Vývojáři údajně pracovali 12 hodin denně, šest dní v týdnu. Tyto přesčasy jim navíc nikdo nezaplatil.

Zatím se ale zdá, že se Rockstar Games k podobným praktikám znovu neuchýlil. Navýšením pracovní doby ale dosáhnul neuvěřitelných výsledků. Za pár dní se tak můžeme těšit na více než 300 tisíc animací a 500 tisíc řádků dialogů, které dají dohromady nejen dechberoucí audiovizuální zážitek, ale také skvělý příběh.

Pokud vám ale tolik obsahu nebude stačit, můžete si prodloužit svůj čas strávený ve hře multiplayerem. Ten údajně bude velmi podobný tomu z GTA V a také stejně ambiciózní. Znamená to snad, že bychom se přece jen v budoucnu dočkali portu pro PC?

Gameplay trailer ke hře Red Dead Redemption 2 (4:23) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Herní doba vykoupená krví a potem: Tvůrci Red Dead Redemption 2 pracovali nad rámec pracovní doby

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.