Nová hra ze světa Zaklínače v akci: Podívejte se na 37 minutovou ukázku z hraní

Vydání Thronebreaker: The Witcher Tales se nezadržitelně blíží, a tak se CD Projekt RED vytasil s novým videem.

Thronebreaker: The Witcher Tales

Thronebreaker: The Witcher Tales FOTO: www.gog.com

Kdo by to byl čekal, že další hra ze světa Zaklínače vyjde už tak brzy po té předchozí. Gwent: The Witcher Card Game byl už dopředu avizovaný, ale širokou veřejnost příliš nezaujal, o nápravu se tedy pokusí Thronebreaker: The Witcher Tales, jenž staví právě na základech Gwentu.

Zapomeňte na AAA otevřený svět s propracovaným soubojovým systémem. Ten nyní zastoupí partičky Gwintu, které budou reprezentovat bitvy. Těšit se tak můžeme nejen na kartičky, jež si budeme moct přenést do Zaklínačské karetní hry, ale také zbrusu nové karty vytvořené speciálně pro tento titul. A těch bude více než 250, což je opravdu obrovské číslo.

To ale není jediné lákadlo. Tvůrci slibují profesionální dabing, jenž bude dostupný nejen v angličtině, ale i v dalších deseti (!) jazycích. Důležitější ovšem bude herní doba, která se má pohybovat kolem 30 hodin, a také rozhodnutí, která budou mít opravdový dopad na svět. Na konci nás tedy čeká jedna z dvaceti možných podob světa.

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte a podívejte se na více než 37 minut z hraní. Pakliže se vám titul zalíbí, můžete si jej rovnou předobjednat na GOG.com, kde jej zakoupíte za krásných 26 eur (necelých 700 korun).

Ukázka z hraní Thronebreaker: The Witcher Tales (37:24) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nová hra ze světa Zaklínače v akci: Podívejte se na 37 minutovou ukázku z hraní

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Odhalení nového Xboxu se blíží. Dočkáme se už na letošní E3

23.02.2019 17:22 Podle posledních informací se odhalení nejnovějšího Xboxu dočkáme už na letošní E3.

Seznam exkluzivit na Epic Games Store bobtná. Nově přibude i hororová…

23.02.2019 16:44 Epic Games Store rozšiřuje svůj seznam exkluzivit.

Související:

Nejčtenější články

  1. Fallout 76 zdarma ke kloboučkům k PS4 dualshocku? V Polsku žádný problém

  2. VR hra díky Apex Legends zaznamenala raketový nárůst zájmu

  3. Anthem v předběžném přístupu s sebou přináší problémy s připojením

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.