Vyzkoušejte si Star Citizen zdarma až do 20. března

Těšíte se na megalomanskou hru Chrise Robertse, na kterou už se dokázalo vybrat více než 75 milionů dolarů, ale bojíte se, že vám na vašem PC nebude fungovat? Tak teď je ten správný čas to zjistit, Cloud Imperium Games totiž zpřístupnili fungující část hry zdarma, po dobu pěti dní.

Star Citizen

Star Citizen FOTO: Cloud Imperium Games

Jediné, co musíte udělat, je postupovat podle informací na této stránce a do kolonky „Apply Code“ zadat tento kód: SXSWFREEFLY2K15. Poté vám bude nabídnuta možnost stažení samotné hry, která má momentálně 20GB, ale v budoucnosti se počítá s tím, že velikost hry přesáhne 100GB.

Jakmile hru stáhnete, budete si moct vyzkoušet bojový modul Arena Commander, kde budete pilotovat Anvil Hornet F7C Trainer Ship, jak uvedl server polygon.com. Také se budete moct volně procházet po hangáru z pohledu první osoby.

Star Citizen by se měl dočkat vydání příští rok, exkluzivně na PC, každopádně zcela určitě nebude hra při spuštění obsahovat všechny části, které vývojáři do hry přislíbili. Co, ale hra bude obsahovat, je pokročilý systém poškození, o kterém si můžete přečíst ZDE.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si Star Citizen zdarma až do 20. března

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.