Fortnite dál utěšeně bobtná. Přidává několik nových předmětů a skinů

Battle-royale je fenomén dnešní doby a Fortnite to náležitě demonstruje. Nejen svou obrovskou hráčskou komunitou, ale hlavně ustavičně rostoucím obsahem.

Fortnite

Fortnite FOTO: PC Gamer

Fortnite zaznamenal neuvěřitelný úspěch. Pravidelně jej hrají desítky milionů hráčů po celém světě a jeho vliv dokonce proniká i do profesionálního sportu. Proto není divu, že se tvůrci o tuto hru pečlivě starají a pravidelně přináší nový obsah. A toho jsme se dočkali v těchto dnech.

Společně s novou zbraní zvanou Quad Launcher tvůrci vypustili i balíček nových skinů. Jedná se o dvojici oblečků, padák a speciální zbraň. Všechny tyto předměty jsou laděny do stylu blížícího se Halloweenu a dají se pořídit buďto za 1,500 V-Bucks (dvojice oblečků), nebo za 800 V-Bucks (zbylé předměty).

A aby toho nebylo málo, tak do Fortnitu přibylo i nové vozidlo zvané Quadcrasher. Jde o malou čtyřkolku s nárazníkem, jehož hlavní devízou je rychlý pohyb po mapě a elegantní prorážení budov. To se rozhodně bude hodit!

Témata: Fortnite | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fortnite dál utěšeně bobtná. Přidává několik nových předmětů a skinů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  2. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

  3. Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.