Fortnite dál utěšeně bobtná. Přidává několik nových předmětů a skinů

Battle-royale je fenomén dnešní doby a Fortnite to náležitě demonstruje. Nejen svou obrovskou hráčskou komunitou, ale hlavně ustavičně rostoucím obsahem.

Fortnite

Fortnite FOTO: PC Gamer

Fortnite zaznamenal neuvěřitelný úspěch. Pravidelně jej hrají desítky milionů hráčů po celém světě a jeho vliv dokonce proniká i do profesionálního sportu. Proto není divu, že se tvůrci o tuto hru pečlivě starají a pravidelně přináší nový obsah. A toho jsme se dočkali v těchto dnech.

Společně s novou zbraní zvanou Quad Launcher tvůrci vypustili i balíček nových skinů. Jedná se o dvojici oblečků, padák a speciální zbraň. Všechny tyto předměty jsou laděny do stylu blížícího se Halloweenu a dají se pořídit buďto za 1,500 V-Bucks (dvojice oblečků), nebo za 800 V-Bucks (zbylé předměty).

A aby toho nebylo málo, tak do Fortnitu přibylo i nové vozidlo zvané Quadcrasher. Jde o malou čtyřkolku s nárazníkem, jehož hlavní devízou je rychlý pohyb po mapě a elegantní prorážení budov. To se rozhodně bude hodit!

Témata: Fortnite | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fortnite dál utěšeně bobtná. Přidává několik nových předmětů a skinů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.