Lepší než realita? Mod pro GTA V posouvá grafiku na novou úroveň

Modů pro GTA V je opravdu požehnaně, tento ovšem patří mezi to nejlepší, co v tuto chvíli můžete najít.

PRSA

PRSA FOTO: www.gta5-mods.com

Grafika ve hrách zažila v posledních letech opravdu velký krok kupředu. Stačí se podívat na poslední tituly vydané na minulou generaci konzolí a porovnat si je s těmi letošními. Audiovizuální zpracování se zkrátka čím dál více přibližuje realitě, což dokládá i zajímavý mod pro GTA V.

Ten nese název PRSA - Photorealistic San Andreas a jedná se o opravdový skvost využívající shadery přímo vytvořené jeho tvůrcem. Navíc jsou kompatibilní se všemi mody upravující osvětlení a počasí, takže se kombinací několika dalších modů dá vytvořit opravdu zajímavý a unikátní vizuální zážitek.

Ale i samotný PRSA - Photorealistic San Andreas dokáže vytvořit opravdu zajímavé kulisy. Abyste nám věřili, přikládáme porci screenshotů a hlavně trailer. Pokud si mod budete chtít stáhnout, klikněte na tento odkaz.

Trailer k modifikace PRSA - Photorealistic San Andreas (1:50) | zdroj: YouTube

Trailer k modifikace PRSA - Photorealistic San Andreas (0:50) | zdroj: YouTube

Témata: PRSA | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Lepší než realita? Mod pro GTA V posouvá grafiku na novou úroveň

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.