CD Projekt RED rozšiřuje svoje portfolio. Bude spolupracovat se studiem z Vancouveru

Polské studio mohutně posiluje své řady. Novou akvizici využije k vývoji Cyberpunku 2077.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

CD Projekt RED je v herním světě doslova legendou. Když slyšíme nebo čteme slova jako "silný příběh" či "dospělý svět," vzpomeneme si právě na toto studio, které svůj um naplno využilo ve třetím Zaklínači. Tentokrát chce svoje bohaté zkušenosti zúročit v připravovaném Cyberpunku 2077, na němž ale nebude pracovat samo.

Polské studio totiž nedávno oznámilo, že zahájilo spolupráci s Digital Scapes. Toto jméno vám možná nic neřekne, ale vězte, že se skládá z veteránů, kteří pracovali na takových hrách jako je Company of Heroes, Warhammer 40,000, Dying Light či Prototype.

A podle informací, jež proudí nejen z Polska, ale i z Kanady, by mělo jít o spolupráci dlouhodobějšího charakteru. Dá se tedy předpokládat, že krom připravovaného Cyberpunku 2077 přiloži šikovní kluci a holky z kanadského velkoměsta ruku k dílu i u dalších titulů, na nichž bude CD Projekt RED pracovat.

Šéf studia Digital Scapes po dohodě s CD Projektem neskrýval své nadšení: „Jsme natěšeni a zároveň poctěni, že můžeme pracovat z CD Projektem RED. Jejich kreativní a vynikající tým vývojáčů posouvá příběhové RPG hry do zcela nových rozměrů. Už se nemůžeme dočkat, až jim pomůžeme vytvořit tu nejlepší videohru na planetě."

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: CD Projekt RED rozšiřuje svoje portfolio. Bude spolupracovat se studiem z Vancouveru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.