Získejte Shadow Warrior 2 zdarma. Ale pospěšte si!

Máte posledních pár hodin k tomu, abyste mohli získat Shadow Warrior 2.

Shadow Warrior 2

Shadow Warrior 2 FOTO: Flying Wild Hog

Nedávno jsme vás informovali o akci, která probíhá v rámci oslav deseti let od spuštění internetového obchodu GOG.com, během nichž můžete získat spoustu skvělých her za opravdu nízké ceny. Spolu s touto akcí jste ale mohli hlasovat o tom, která ze třech her bude po omezenou dobu zdarma.

Fanoušci dostali možnost výběru mezi SUPERHOT, Firewatch či Shadow Warrior 2. A volba padla na posledního jmenovaného. Jedničku už jednou rozdával zdarma Humble Bundle, pokud se vám tedy poštěstilo a hráli jste ji, můžete si doplnit knihovničku o další povedenou hru z této série.

Pokud jste ale ještě neměli tu čest, tak nemusíte zoufat. Dvojka je k nováčkům v sérii přívětivá a nabízí spoustu skvělé akce obalené do lepšího kabátku a vylepšené hratelnosti oproti poslednímu dílu. Pakliže jste tedy ještě neměli tu čest, neváhejte a stahujte. Akce potrvá už jen 20 hodin (zveřejněno 5. 10. po osmé hodině večerní).

Trailer k Shadow Warrior 2 (1:29) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte Shadow Warrior 2 zdarma. Ale pospěšte si!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.