Získejte Kingdom Come: Deliverance a další dvě hry za necelých 600 korun

To je nabídka, která se neodmítá.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance FOTO: Warhorse Studios

GOG byl, je a nejspíše i navždycky zůstane ve stínu obra jménem Steam. I tak se ale jedná o zajímavou alternativu, která pravidelně dělá radost nejen fanouškům stařičkých her, ale i těch moderních. GOG.com navíc letos slaví deset let, což internetový obchod ani nemůže oslavit jinak než slevami. A těch je opravdu požehnané množství.

Sníženou cenovku nalezneme u spousty her, nejzajímavější je ale trojice balíčků. A v jednom z nich nalezneme i český klenot Kingdom Come: Deliverance. The Modern Classics, jak zní jeho název, nabízí kromě právě jmenovaného Kingdom Come tahové RPG Battle Chasers: Nightwar a Shadows Tactics: Blades of the Shogun, to vše dohromady za necelých 600 korun, což je opravdu úžasná cena.

Další balíček s názvem The Art of Aging Gracefully potom stojí necelých 230 korun a přináší taktéž tři hry - realtimovou strategii Homeworld, Owlboy a první díl úspěšné série Dragon Age hned v ultimátní edici. Pokud byste raději něco uzrálejšího, tak potom si pro vás GOG připravil The Timeless Essentials balík nabitý čtveřicí stačičkých klasik za příjemných 120 korun.

A pokud chcete i vy přispět svou troškou a vybrat jednu ze tří her, která bude následně zdarma pro všechny, klikněte na tento odkaz. Ale pospěšte si, protože máte posledních 20 hodin. A až si budete mít odhlasováno, nezapomeňte nám napsat, jestli jste si vybrali Shadow Warrior 2, SUPERHOT či Firewatch.

Trailer ke Kingdom Come: Deliverance (2:53) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte Kingdom Come: Deliverance a další dvě hry za necelých 600 korun

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.