Získejte Kingdom Come: Deliverance a další dvě hry za necelých 600 korun

To je nabídka, která se neodmítá.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance FOTO: Warhorse Studios

GOG byl, je a nejspíše i navždycky zůstane ve stínu obra jménem Steam. I tak se ale jedná o zajímavou alternativu, která pravidelně dělá radost nejen fanouškům stařičkých her, ale i těch moderních. GOG.com navíc letos slaví deset let, což internetový obchod ani nemůže oslavit jinak než slevami. A těch je opravdu požehnané množství.

Sníženou cenovku nalezneme u spousty her, nejzajímavější je ale trojice balíčků. A v jednom z nich nalezneme i český klenot Kingdom Come: Deliverance. The Modern Classics, jak zní jeho název, nabízí kromě právě jmenovaného Kingdom Come tahové RPG Battle Chasers: Nightwar a Shadows Tactics: Blades of the Shogun, to vše dohromady za necelých 600 korun, což je opravdu úžasná cena.

Další balíček s názvem The Art of Aging Gracefully potom stojí necelých 230 korun a přináší taktéž tři hry - realtimovou strategii Homeworld, Owlboy a první díl úspěšné série Dragon Age hned v ultimátní edici. Pokud byste raději něco uzrálejšího, tak potom si pro vás GOG připravil The Timeless Essentials balík nabitý čtveřicí stačičkých klasik za příjemných 120 korun.

A pokud chcete i vy přispět svou troškou a vybrat jednu ze tří her, která bude následně zdarma pro všechny, klikněte na tento odkaz. Ale pospěšte si, protože máte posledních 20 hodin. A až si budete mít odhlasováno, nezapomeňte nám napsat, jestli jste si vybrali Shadow Warrior 2, SUPERHOT či Firewatch.

Trailer ke Kingdom Come: Deliverance (2:53) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte Kingdom Come: Deliverance a další dvě hry za necelých 600 korun

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  2. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

  3. Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.