Ušetřete na hrách od Warner Bros a ze série Total War

Máte posledních pár hodin k získání skvělých her za sníženou cenu.

Middle-Earth: Shadow of War

Middle-Earth: Shadow of War FOTO: www.shadowofwar.com

Blížící se víkend není předzvěstí dvou dní volna, ale také nových slev na Steamu. A těch jsme se dočkali i tento týden. V záři reflektorů se tentokrát objevil vydavatel Warner Bros, který je v herním světě známý zejména díky hrám ze světa Pána prstenů a Batmana. A ty samozřejmě slevám neunikly.

Pokud máte v peněžence tři stovky navíc, zahrajete si opravdu královsky. Do této sumy se vám bez problému vejde jakýkoliv díl Batmana, Middle-Earth: Shadow of Mordor, ale také LEGO Lord of the Rings či LEGO Hobbit. Doslova za hubičku získáte i loňský Middle-Earth: Shadow of War, který pořídíte za necelých 370 korun. Novější Injustice 2 potom za zhruba 800 korun.

Jak jsme ale zmínili výše, Warner Bros není jedinou společností, které se dotkly víkendové slevy na Steamu. Dalším v pořadí se stala SEGA se sérií Total War. K dostání jsou nejen starší díly, ale i ten nejnovější, který vychází až v květnu příštího roku. Už nyní si ho ale můžete předobjednat s 10% slevou.

Žádná z výše zmiňovaných her vás nezaujala? Tak po tom tu pro vás máme další nabídku! V akci je také The Elder Scrolls Online. Základní hra stojí necelé tři stovky, balíček s přídavkem Summerset potom téměř čtyřnásobek. Další stovky titulů ve slevě naleznete po kliknutí na tento odkaz.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ušetřete na hrách od Warner Bros a ze série Total War

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.