Doladit a vydat. Sci-fi RPG Anthem je v alfa verzi

Do vydání zbývá ještě spousta času, ale BioWare už se dostal do téměř finální fáze vývoje.

Anthem

Anthem FOTO: Origin

Komunikace s fanoušky je v dnešním propojeném světě velice důležitá a tak tohoto prostředku využívá téměř každý. Někdo točí videoupdaty, další poté usednou k PC a napíšou blog. A jeden z nich nám právě vyzradil, že Anthem se konečně po několikaletém vývoji dostal téměř do cílové stanice. Podle Casey Hudsona, veterána stojícího za takovými legendami jako je trilogie Mass Effect či Baldur's Gate II: Shadows of Amn, se jejich nově připravovaný titul dostal do alfa verze.

„Náš tým pracoval opravdu tvrdě na tom, abychom se do tohoto stádia dostali. A pokud vezmeme v potaz komplexnost a velikost hry jako je Anthem, dosažení tohoto milníku ve stanovený čas je obrovský úspěch. Takže co bude dál? Teď když jsou všechny důležité mechaniky ve hře, můžeme se téměř výhradně přesunout k opravování chyb, testování a ladění," napsal Casey Hudson v blogu.

Každá mechanika je tedy implementována do hry a funguje. Teď je tedy čas na finální dolaďování chyb a vybrušování titulu do takové podoby, aby se líbil nejen samotným tvůrcům, ale i hráčům. Jestli se to povedlo zjistíme až 22. února 2019, kdy Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One.

(19:27) | zdroj: YouTube

Témata: Anthem | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Doladit a vydat. Sci-fi RPG Anthem je v alfa verzi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.