Telltale Games končí! Jaký bude osud připravovaných značek?

Spekulace, která šokovala celý svět, se stala skutečností.

The Walking Dead

The Walking Dead FOTO: www.ihoror.com

Dvojice připravovaných sérií, jedna rozjetá a spoustu dalších za sebou. To je portfolio populárního studia Telltale Games, které ale s největší pravděpodobností žádnou další nepřidá. Podle prohlášení na Twitteru totiž společnost už brzy uzavře svoje brány.

Tomuto kroku předcházelo masivní propouštění. během něhož přišlo o práci zhruba 250 zaměstnanců, kteří podle magazínu Verge po příchodu do zaměstnání dostali 30 minut na opuštění budovy. Sice to není potvrzená informace, ale údajně se jedná o spolehlivý anonymní zdroj.

Osud připravovaných značek je nejistý. Studio si ponechalo pouze ořezané jádro 25 zaměstnanců, které se má postarat o dokončení The Walking Dead a "splnění závazků vůči partnerům." Jestli připravované hry nikdy nedoběhnou do cíle, ukážou až následující dny, během nichž má vedení studia zveřejnit podrobnější hlášení.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Telltale Games končí! Jaký bude osud připravovaných značek?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.