Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Frostpunk

Frostpunk FOTO: Steam

Titul od nezávislých vývojářů z Polska letos v dubnu překvapil celý svět. V této hře jsme si totiž vzali na starost poslední skupinku lidí, jež přežila nemilosrdnou přírodní katastrofu. A tu jsme se snažili udržet na živu za každou cenu, i s pomocí dětské práce a dalších nepopulárních opatření.

Pokud vás tedy tato hra bavila a chtěli byste se do ní ještě jednou ponořit, tak pro vás máme skvělou zprávu. Dnes vyšlo bezplatné DLC s názvem The Fall of Winterhome, které přináší několik hodin nového příběhu a spoustu dalších vylepšení v čele s novými mechanikami, budovami a vizuálními úpravami.

Tvůrci při příležitosti vydání bezplatného rozšíření vydali i dvojici videí, v nichž se právě tomuto počinu věnují. Pokud tedy chcete vědět, jak to celé vypadá v akci, rozhodně se podívejte.

Příběhový trailer k DLC The Fall of Winterhome (1:11) | zdroj: YouTube

Vývojářský deníček při příležitosti vydání DLC The Fall of Winterhome (3:14) | zdroj: YouTube

Témata: Frostpunk | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.