Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Thronebreaker: The Witcher Tales

Thronebreaker: The Witcher Tales FOTO: www.IGN.com

Z ošklivého káčátka v podobě DLC pro Gwent se nakonec vyklubala samostaná hra. Hra, o které toho sice v tuto chvíli příliš mnoho nevíme, ale to nám nevadí. Stačí nám vědomí, že titul vytváří mistři RPG žánru na slovo vzatí a řada slibně vypadajících informací.

Thronebreaker má údajně zabavit na desítky hodin. Očekává se něco kolem 30 hodin, skvělé a pro Zaklínače netradiční grafické zpracování, ale hlavně zajímavý příběh, jenž se tentokrát nebude točit kolem Geralta. Hlavní hrdinkou bude královna Lyrie a Rivie Meve, se kterou se vrhneme do slavných bitev reprezentovaných partičkou gwentu.

Tento kousek zkrátka vypadá opravdu zajímavě. My už se nemůžeme dočkat, až Thronebreaker: The Witcher Tales 23. října vyjde společně s plnou verzí Gwentu, jenž tak po roce opusti betatestovací fázi.

Trailer k GWENT: Thronebreaker (1:01) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.