Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause můžeme těšit.

Just Cause 4

Just Cause 4 FOTO: Steam

Když byl Just Cause 4 na E3 představen, byli jsme u vytržení. Tuto sérii máme opravdu rádi a úvodní trailer nás opravdu navnadil. A podle nového videa to vypadá, že by čtvrtý díl mohl být opravdu tím nejlepším, co nám zatím tato série nabídla. Za těch dvanáct let už jsme si zvykli na otevřený svět plný zajímavých aktivit, tentokrát ale bude mnohem propracovanější a rozmanitější.

Tvůrci čerpali inspiraci v Jižní Americe, takže se můžeme těšit na čtveřici diametrálně odlišných biomů. Prvním, kterému se vývojáři ve videu věnovali, bude vysokohorská krajina. Ta nabídne skvělou možnost pro milovníky wingsuit kombinézy, ale i pro všechny hráče s benzínem místo krve. Mezi hornatou plochou se totiž vine několik silnic plných zatáček, ale také železnice. A zapomenout nesmíme ani na sněžné bouře, které budou dominovat právě v této části světa.

Deštný prales potom bude úplně odlišný. Půjde o tropické a vlhké prostředí, které bude zároveň největší oblastí v Just Cause 4. Díky své nerovné ploše a spoustě lesů nabídne jedinečnou možnost, jak svůj wingsuit využít na maximum. Tedy alespoň pokud zrovna neudeří bouřka, která dokáže zničit nejen vysoko položené oblasti.

Travnatá plocha je na první pohled klidná. Ale nenechte se zmást! V kterýkoliv čas totiž může udeřit ničivé tornádo, které smete všechno, co mu přijde do cesty. V klidných dobách si ale budeme moct užívat pohledu na krásnou rovinu plnou zelené trávy, obilovin, ale také velkých měst, v nich nalezneme jak klasické obytné budovy, tak vysoké mrakodrapy.

Jako poslední nám tvůrci představili poušť, nejmenší oblast v celé hře. Těšit se můžeme nejen na rovinku a hornatou plochu, ale také na písečné bouře. Ty údajně nebudou tak ničivé jako výše jmenované živly, dokáží ovšem také napáchat pořádnou neplechu.

Just Cause 4 vychází už 4. prosince na PC, PS4 a Xbox One.

Just Cause 4 SPOTLIGHT - Svět a biomy (7:49) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.