Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

A těšit se můžeme na mnohem více možností než doposud.

Hlavní stránka hry

Hlavní stránka hry FOTO: Reprofoto YouTube

Je to už dlouhých pět let od doby, co se na našich obrazovkách objevil poslední díl ze série Democracy. Politický simulátor, který byl vytvořen nejen pro pardály tohoto oboru, ale i absolutní nováčky bez znalosti této problematiky, tehdy sesbíral slušné recenze nejen od kritiků, ale i od fanoušků. Proto by byla škoda, kdyby tuto početnou komunitu hráčů nepotěšil v pořadí už čtvrtý díl. A na tom se také pracuje. Tvůrci to oznámili na svých stránkách, zároveň ale upozorňují, že titul je teprve v rané fázi vývoje, což studiu neumožňuje vypustit do světa žádné ukázky z hraní.

„Vývoj Democracy 4, nejnovější iterace politické strategie od Positech Games, začal. Democracy 3 vyšel v roce 2013 a od té doby se toho na poli globální politiky událo opravdu hodně, což bychom chtěli promítnout i do nové verze. Jsme ale teprve v raném stádiu vývoje, takže nejsme připraveni na to, abychom vám mohli něco ukázat," napsali tvůrci na svém webu.

V FAQ se můžeme dozvědět, že nový díl zahrne prvky, které se objevily už v Democracy 3: Africa. Těšit se tedy můžeme na omezování svobody tisku, simulování korupce a další politické extrémy. Ještě více pozornosti pak budeme muset věnovat falešným zprávám, sociálním médiím a dalším fenoménům dnešní doby.

Democracy 4 se dočkáme už v příštím roce, kdy hra vyjde na počítače s operačními systémy Windows, OSX a Linux. Nejprve se titul objeví ve fázi předběžného přístupu, načež vyjde v plné verzi. V plánu je navíc čtveřice rozšíření - Extremism, Social Engineering, Clones & Drones a Elecrioneering.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.