Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

Jak bude vypadat DLC s názvem Murkmire? To zjistíte v tomto videu.

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online FOTO: ZeniMax Online Studios

MMO je žánr, který vyžaduje neustálou podporu a péči. Výborně to demonstruje nestárnoucí World of Warcraft, který se po vydání nového DLC Battle for Azeroth nadechl k nevídaným výsledkům. A špatně na tom není ani MMORPG z dílny Zenimax Online Studios, které chystá v pořadí už dvanáctý přídavek s přídomkem Murkmire.

To nás zavede do nové lokace, v níž nechá nás prozkoumat část Černých močálů (Black Marsh), domov ještěřích lidí zvaných Argoriané. Podíváme se tak i do jejich sídla Lilmoth, které je dobře známé všem čtenářům románů z tohoto světa od Grega Keyese.

Pokud se chcete podívat, jak to celé vypadá v akci, přeskočte na čas 13:00, kdy končí prvotní "otrkávání" komunitních manažerů s tvůrci hry a začínají ukázky z nového DLC. To by mělo vyjít už ke konci letošního roku na PC, PS4 a Xbox One.

Ukázka z hraní The Elder Scrolls Online - Murkmire (59:09) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.