Vyzkoušejte si Forzu Horizon 4 zdarma už dnes

Váháte s koupí? Tak potom si můžete novou Forzu zcela zdarma vyzkoušet už několik týdnů před vydáním!

Forzu Horizon 4

Forzu Horizon 4 FOTO: Microsoft Store

Forza Horizon 4 má krom spousty zábavy přinést i řadu změn. Tou největší je dynamické počasí, které se bude v pravidelných intervalech měnit. Díky tomu se změní i vlastnosti vozovky, díky čemuž se auto bude jinak chovat a vy se tak už nikdy nebudete nudit.

Tedy alespoň podle vývojářů, neboť realita nakonec může být úplně někde jinde. I na to naštěstí tvůrci mysleli, takže si už necelé tři týdny před vydáním můžete vyzkoušet novou Forzu Horizon 4 úplně zdarma. Samozřejmě s jistými omezeními.

Jedná se totiž o hratelné demo, které vám dá ochutnat příchuť závodů na britských silnicích a ukáže vám krásy historické Anglie. K tomu, abyste ji mohli prozkoumávat na vlastní pěst, stačí zamířit na Microsoft Store a stáhnout si téměř 30GB balík se soubory hry.

Trailer k Forze Horizon 4 | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si Forzu Horizon 4 zdarma už dnes

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.