Zabíjení monster jako žádné jiné. Představujeme vám PS4 exkluzivitu Project Awakening!

Nový projekt od japonských vývojářů vypadá opravdu skvěle!

Project Awakening

Project Awakening FOTO: YouTube

Prorazit na západě s typicky japonskými hrami plnými extravagantních efektů a zvláštní hudby je opravdu těžké. Proto se vývojáři ze studia Cygames rozhodli, že vytvoří něco, čím by mohli zaujmout i v Evropě a v Americe. Inspirovali se u Monster Huntera a zjevně to vyšlo. Tedy alespoň podle prvního traileru.

Jak se můžete přesvědčit sami, ten vypadá opravdu úžasně. Vidíme v něm souboj se čtyřnohou příšerou, krásné scenérie a také spoustu náznaků, které nám onu inspiraci Monster Hunterem jen a jen dokazují. Vezměme si samotné hlasy, jenž nás provázejí první částí videa, které mluví právě o lovu.

Jediná věc, kterou nyní můžeme dělat, je spekulovat. Vývojáři jsou v tuto chvíli na informace opravdu skoupí, takže ani na jejich stránkách nenalezneme žádné informace, pouze šestero obrázků a právě zmiňovaný trailer. Na ten se můžete podívat zde.

Trailer k Project Awakening (1:42) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zabíjení monster jako žádné jiné. Představujeme vám PS4 exkluzivitu Project Awakening!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.