Mix Divokého západu a sci-fi? V DLC pro The Surge realita

Hardcore sci-fi RPG The Surge dostane rozšíření inspirované Divokým západem.

The Surge

The Surge FOTO: YouTube - Focus Home Interactive

Mix sci-fi a fantasy? Dobře, ale směsice sci-fi a Divokého západu? Tak to už jsme tu dlouho neměli! Deck 13 udělal velice zajímavý krok a my se tak už brzy můžeme těšit na zběsilé DLC plné augmentovaných kovbojů.

DLC nás zavede do opuštěné QA odnože společnosti CREO, která skrývá spoustu tajemství. Jedním z nich je právě westernové ladění, díky kterému se (podle slov vývojářů) budete cítit jako v telenovele z Divokého západu.

Na začátku nás čeká tutoriál, který nám představí všechny nové možnosti. Jedním z nich je i šestnáct modifikátorů, jež můžete vylepšovat a mixovat podle chuti.

The Good, the Bad, and the Augmented vychází už 2. října  na PS4, Xbox One a PC.

Trailer k The Surge - The Good, the Bad, and the Augmented Teaser (0:21) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mix Divokého západu a sci-fi? V DLC pro The Surge realita

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.