Battle royale v Battlefield V bude odlišný. Nabídne tanky a další bojová vozidla

Battle royale mod pro Battlefield V vypadá ze všech dosud oznámených her podobného ražení nejslibněji.

Battlefield 5

Battlefield 5 FOTO: Origin

Nebudeme si nic namlouvat, battle royale je fenomén dnešní doby. Na úspěchu PUBG a Fortnite se snaží svést spousta dalších značek, mezi nimiž nalezneme i takové série, od kterých bychom to v žádném případě nečekali. A jednou z nich je i Battlefield V se svým modem Firestorm. Co od něj můžeme očekávat?

V první řadě pořádnou řežbu! Do bitvy se totiž zapojí až 64 hráčů rozdělených do 16 týmů po čtyřech, kteří budou moct využívat krom vlastních virtuálních nohou a zbraně i bojovou techniku. Pokud si ale myslíte, že osedlání tanku bude znamenat jasnou výhru, tak jste na omylu.

„Pokud se zmocníte tanku, budete mít obrovskou výhodu, ale rozhodně nebudete neporazitelní. Měli byste si rozmyslet, jestli se vám vyplatí riskovat, nebo raději vyzvete ostatní týmy v bitvě o to nejhrozivější vybavení. Naskočíte-li do vozidla, získáte výhodu v podobě rychlosti a síly. Najdete-li něco s koly, můžete s tím vyjet do šarvátky, nebo to využít k rychlému úniku," pochlubili se EA se svými plány.

Boj bude probíhat na uzavřené mapě, která se bude s postupujícím časem smršťovat do kruhu ohraničeného ohněm. Svůj pobyt v něm si budete moct zpříjemnit plněním misí a navštěvováním lokací, kde bude možné nalézt zajímavé předměty, zbraně, vozidla a lepší výbavu, která vám v rozhodujících částech hry poskytne jistou výhodu.

Společně s novými informacemi ohledně battle royale modu odhalili EA i speciální předobjednávkový bonus v podobě několika kosmetických vylepšení na motivy Firestormu. To vše hráči dostanou 20. listopadu, kdy hra vychází na PC, PS4 a Xbox One. Předplatitelé Origin Access Premier se ale dočkají o několik dní dříve.

Toto je Battlefield V (6:28) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battle royale v Battlefield V bude odlišný. Nabídne tanky a další bojová vozidla

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.