Call of Duty: Black Ops 4 představuje svůj battle royale mod

Blackout byl až do teď zahalen rouškou tajemství. Těsně před započetím otevřené bety se ale tvůrci rozhodli střípky z nového multiplayerového modu ukázat hráčům.

Call of Duty: Black Ops IIII

Call of Duty: Black Ops IIII FOTO: www.callofduty.com

Prvotní zklamání z absence singleplayerového modu vyprchalo a fanoušci u začali být lační po dalších informací ohledně nejnovějšího dílu Call of Duty. To už nám některé svoje mody představilo, jenže ten nejsledovanější, Blackout, zůstával dlouho záhadou.

Včera jsme se ale konečně dočkali prvních záběrů v podobě traileru. Rychlé střihy, plno výbuchů, spoustu akce a vychytávek, to vše ve videu uvidíte. Během oznámení jsme byli opravdu skeptičtí, ale nyní musíme uznat, že Blackout Battle Royale vypadá opravdu zábavně.

Druhým dechem ale dodáváme, že dvouminutová ukázka v žádném případě nereflektuje tempo ani samotný styl hraní. Ten nám vývojáři ukážou už dnes ve 20:00, kdy je naplánován stream s vývojáři.

Pokud vám ale video od tvůrců s rozhodováním nepomůže a budete si chtít mod vyzkoušet na vlastní pěst, budete mít příležitost už brzy. Beta Call of Duty: Black Ops 4 Blackout začíná už 10. září na PS4, o pět dní později i na PC. Ti, kteří si hru předobjednali, si budou moct na počítačích zahrát o den dříve.

Trailer k Blackout Battle Royale modu (2:14) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Call of Duty: Black Ops 4 představuje svůj battle royale mod

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.