Zahrajte si The Division na PC zcela zdarma

Ubisoft spustil další zajímavou akci pro všechny fanoušky zajímavých stříleček s RPG prvky.

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division FOTO: Ubisoft Entertainment

The Division 2 se blíží. Tvůrci slibují mnohem propracovanější svět, ve kterém se nebudete nudit ani po dohrání, vybalancovaný RPG systém, a hlavně poučení, které jim přinesl právě první díl.

Ten sice nebyl špatný, ale trpěl řadou neduhů v podobě "end-game" obsahu či PVP zápasů. Než se ale do takové fáze dostanete, budete muset hře věnovat desítky až stovky hodin, což rozhodně není málo. Zvlášť pokud jste na úplném začátku a máte na The Division teprve spadeno. A právě pro vás tu máme skvělou příležitost, jak si titul vyzkoušet a případně zakoupit.

Ubisoft totiž spustil akci, během níž si mohou všichni uživatelé služeb Uplay a Steam zcela zdarma The Division vyzkoušet. A času je stále dost, protože ta končí až 11. září. Během ní navíc můžete titul pořídit se 70% slevou, tedy za necelých 400 korun. Zlatá edice, v níž naleznete krom základní hry i všechna dosud vydaná DLC, je k dispozici za 700 korun.

Pakliže se vám The Division zalíbí a rozhodnete se jej zakoupit, nemusíte mít strach, že byste ztratili svůj dosud nabytý postup. Ten se vám už tradičně přenese do plné verze.

Launch trailer ke hře Tom Clancy's The Division (1:53) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zahrajte si The Division na PC zcela zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.