Druhá epizoda Life is Strange vychází již za pár dní

Původně už jsme od včerejška měli hrát druhou epizodu Life is Strange, každopádně vývojáři z Dontnod nedávno nečekaně oznámili odklad z blíže nespecifikováno důvodu. Dnes už ale víme, jak dlouho budeme čekat a není to nic strašného.

Life is Strange

Life is Strange FOTO: GAMIFIQUE.cz

Druhá epizoda vychází se zpožděním jedenácti dní, tedy 24. března a měla by vyjít klasicky na všechny platformy, jak uvedl server vg247.com.

Měli bychom se dočkat odpovědí na některé otázky, které v první epizodě vyvstaly. Max se vrátí se svou schopností ovládat čas do úplně nových lokací a také zcela určitě potkáme nové postavy.

Pokud ještě nejste zcela rozhodnutí o tom, jestli si chcete hru zahrát, tak vám třeba pomůže rozhodnout naše recenze, kterou najdete ZDE.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Druhá epizoda Life is Strange vychází již za pár dní

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.