Crowfall, nová MMO hra, která nachází inspiraci ve Hře o Trůny

Nezávislé studio ArtCraft Entertainment nedávno vydalo tiskovou zprávu, ve které oznámilo zbrusu novou MMO hru Crowfall. Ta se bude hodně zaměřovat na politické hašteření a dobývání území v době středověku, okořeněném špetkou magie.

Crowfall

Crowfall FOTO: ArtCraft Entertainment

Na webových stránkách hry si jako první všimneme velkého odpočtu, který končí 24. února, kdy se dočkáme více informací a pravděpodobně i gameplay videa. Prozatím víme jen to, že se bude jednat o MMO hru zaměřenou na politiku, intriky a dobývání území.

Vývojáři zároveň spustili fórum, kde by mohli lidé psát své tipy a nápady. Hru se totiž rozhodli představovat po kouskách, vždy jednou za čas ukážou světu malou indicii, která se doplní do skládačky. Kompletní skládačku pak uvidíme 24. února.

Za vývojem stojí nové studio ArtCraft Entertainment, které je ale seskládané z veteránů herní scény. Zakladatel a zároveň i hlavní designer je J. Todd Coleman, který stojí za MMO hrami jako Shadowbane, Wizard 101 a Pirate101. Druhá významná osoba je Gordon Walton, který byl výkonný producent u MMO hitů jako Ultima Online, Star Wars Galaxies nebo naposledy Star Wars: the Old Republic.

„Crowfall není hra pro všechny, ale jen pro ty, kteří hledají něco více. Naše hra je pohltí a nepustí. Prvotní reakce lidí byla fantastická a doufáme, že se komunita bude více a více zvětšovat,“ řekl Gordon Walton v tiskové zprávě.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Crowfall, nová MMO hra, která nachází inspiraci ve Hře o Trůny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Dell spouští soutěž pro celou rodinu ve hře Minecraft

09.06.2020 15:27 Minecraft je legendární hra, kterou znají školáci i jejich rodiče. Díky 200 milionům prodaných…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.