Cyberpunk 2077 dostane fotografický mod

Můžeme se těšit na spoustu nádherných fotografií z Night City.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

Před odhalením hratelné ukázky z Cyberpunku 2077 byla hra zahalena rouškou tajemství a fanoušci tak pp právu bombardovali věhlasné tvůrce řadou otázek. A s jeho odhalením jejich intenzita neustává, ba naopak stoupá. Mnohdy tedy máme možnost zjistit další zajímavé informace, které nám tvůrci dosud nesdělili.

A tímto způsobem byl potvrzen i fotografický mod, s nímž se CD Projekt RED pochlubil v jednom z komentářů na Twitteru.

Můžeme se tak těšit na úžasné výtvory fanoušků, které provází řadu moderních her. Fotografickým modem se blýskl například Assassin's Creed Origins, Far Cry 5 a očekávat jej můžeme i v novém Spider-Manovi. Jedná se zkrátka o skvělou pomůcku, která nejenže pomůže dále propagovat samotnou hru, ale také dokáže probudit tvořivost v samotných hráčích.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Cyberpunk 2077 dostane fotografický mod

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.