Kdo bude hrát Geralta z Rivie? Seriálový Zaklínač už zná jméno herce v hlavní roli

Zkušenost, nebo zapálený fanoušek? Víme, na koho tvůrci ukázali!

Netflix

Netflix FOTO: www.comicbook.com

33 milionů prodaných kopií napříč všemi platformami a další miliony v podobě knih. To je krátké shrnutí úspěchů série Zaklínač, která toho má za sebou už opravdu hodně. Dokonce i seriál, který ale nedopadl příliš dobře nejen v očích fanoušků a kritiků, ale i podle samotného Sapkowského, jenž dílo režiséra Marka Brodzkého zatratil.

V případě adaptace od Netflixu to ale vypadá, že by vývoj mohl kráčet po správné stezce. Spisovatel je údajně spokojený a nadšení všech lidí, kteří na tomto projektu pracují, zřejmě nezná hranic. Nejvíce však vyčnívá scénáristka Lauren S. Hissrichová. Ta svůj profil na Twitteru pravidelně krmí zajímavými informacemi ze zákulisí a dnes dokonce prozradila i jméno herce, jenž se ujme role Geralta z Rivie.

Ne, nebude to Mads Mikkelsen ani Michał Żebrowski. Této důležité role se ujme zkušený britský herec Henry Cavill, jenž má za sebou takové trháky jako Liga spravedlnosti, Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (Superman) či Válku bohů (Théseus).

„S ním jsem se setkala poprvé. Ještě jsme neměli ani scénáristy či samotné scénáře, pouze povolení a spoustu nadšení. Bylo to před čtyřmi měsíci a já nikdy nezapomenu na to, jakou vášeň k nám přinesl. On JE Geralt. Vždycky jím byl. Jsem tak nadšená, že mohu přivítat Henryho Cavilla do naší zaklínačské rodiny," napsala scénáristka Lauren S. Hissrichová na svůj profil.

Hlavní roli tedy máme obsazenou, kdo se ale postará o zbytek? Jisté náznaky máme už delší dobu, fanoušci také mají svoje tipy, ale pravdu ukáže až čas.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kdo bude hrát Geralta z Rivie? Seriálový Zaklínač už zná jméno herce v hlavní roli

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Odhalení nového Xboxu se blíží. Dočkáme se už na letošní E3

23.02.2019 17:22 Podle posledních informací se odhalení nejnovějšího Xboxu dočkáme už na letošní E3.

Seznam exkluzivit na Epic Games Store bobtná. Nově přibude i hororová…

23.02.2019 16:44 Epic Games Store rozšiřuje svůj seznam exkluzivit.

Související:

Nejčtenější články

  1. Fallout 76 zdarma ke kloboučkům k PS4 dualshocku? V Polsku žádný problém

  2. VR hra díky Apex Legends zaznamenala raketový nárůst zájmu

  3. Anthem v předběžném přístupu s sebou přináší problémy s připojením

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.