Zpátky do školy se slevami na GOG.com: Vybere si opravdu každý!

Platforma od tvůrců Zaklínače zlevňuje stovky zajímavých her.

GOG.com

GOG.com FOTO: Facebook

GOG byl, je a nejspíše navždycky zůstane ve stínu kolosu s názvem Steam. I přesto, že nabízí unikátní prodejní model, kdy si můžete zakoupit hry bez protipirátských ochran, se nikdy nedostal do tak širokého povědomí jako jeho výše jmenovaný konkurent. I tak se ale jedná o zajímavou alternativu a možnost jak si doplnit svoje herní vzdělání nejen o řadu titulů ze staré školy. A nyní nastala ideální příležitost, protože při příležitosti návratu mladistvých do školních lavic spouští GOG výprodej plný skvělých slev. Jaké kousky mezi nimi naleznete?

Za zmínku rozhodně stojí Zaklínač 3: Divoký hon, který můžete za necelých 500 korun pořídit hned v Edici hry roku, která krom základní hry obsahuje všechna vydaná DLC. 10 procent ušetříte také na výborném RPG Divinity: Original Sin II, za které zaplatíte necelých 1100 korun. To za několik desítek hodin příběhu a spoustu novinek, jež přibyly v nedávno vydané Definitivní edici, rozhodně stojí!

Své zastoupení ve slevách mají i české a slovenské barvy. 54 korun ušetříte na povedené point-and-click adventuře Chuchel, ještě větší sumu potom na hack-and-slash RPG Vikings: Wolves of Midgard. Za to zaplatíte pouhých 240 korun, což je za 1,5 roku starou hru skvělá cena.

Tak to byl náš výběr těch nejzajímavějších kousků, které byste ve slevách rozhodně neměli minout. Jak jsme ale napsali výše, titulů se sníženou cenovkou je více než 400, takže je velice pravděpodobné, že si mezi nimi vyberete právě tu svou. Tady máte odkaz.

img-responsive

Zaklínač 3: Divoký hon | foto: CD Projekt RED

Témata: GOG | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zpátky do školy se slevami na GOG.com: Vybere si opravdu každý!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.