Modifikace pro Zaklínače 2 Farewell of the White Wolf dostane český překlad

A nebude amatérský, ale profesionální!

Farewell of the White Wolf

Farewell of the White Wolf FOTO: Farewell of the White Wolf - Facebook

Všechny díly Zaklínače byly lokalizovány do češtiny. Jednička dostala český dabing, zbylé dva díly se musely spokojit "pouze" s titulky. To je v poslední době poměrně málo vídaná praxe. Co se ale vidí ještě míň jsou přeložené modifikace. A naše malá komunita bude mít takové štěstí, že se jí takového komfortu dostane.

A nepůjde o žádný amatérský překlad, ale o plně profesionální práci, o kterou se postará lokalizační manažer Comgadu Filip Ženíšek. Ten má mimo jiné na triku překlad třetího a druhého Zaklínače včetně obou datadisků.

„Jsme v pokročilé fázi vývoje české lokalizace pro naši modifikaci. A jsme opravdu nadšení, že ten, kdo se o ni postará, bude Filip "Aleth" Ženíšek. Pracuje jako lokalizační manažer a byl šéfem české lokalizace Zaklínače 3 a Zaklínače 2," neskrývali své nadšení tvůrci na Facebooku.

Kdo ještě na modifikaci Farewell of the White Wolf nenarazil, tak vězte, že se jedná o očekávaný projekt polských modderů, kteří se tímto způsobem chtějí rozloučit s Geraltovou trilogií. A ta bude uzavřena opravdu ikonicky, protože tématem číslo jedna bude svatba Geralta s Yennefer.

Pokud se s tímto dílem chcete seznámit blíže, přikládáme dvojici gameplay videí, která vám dohromady poodhalí více než 40 minut z hraní.

Gameplay video z modifikace Farewell of the White Wolf (20:57) | zdroj: YouTube

Gameplay video z modifikace Farewell of the White Wolf (23:20) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Modifikace pro Zaklínače 2 Farewell of the White Wolf dostane český překlad

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci…

22.01.2019 19:07 Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový…

Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si…

22.01.2019 18:13 Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.