Modifikace pro Zaklínače 2 Farewell of the White Wolf dostane český překlad

A nebude amatérský, ale profesionální!

Farewell of the White Wolf

Farewell of the White Wolf FOTO: Farewell of the White Wolf - Facebook

Všechny díly Zaklínače byly lokalizovány do češtiny. Jednička dostala český dabing, zbylé dva díly se musely spokojit "pouze" s titulky. To je v poslední době poměrně málo vídaná praxe. Co se ale vidí ještě míň jsou přeložené modifikace. A naše malá komunita bude mít takové štěstí, že se jí takového komfortu dostane.

A nepůjde o žádný amatérský překlad, ale o plně profesionální práci, o kterou se postará lokalizační manažer Comgadu Filip Ženíšek. Ten má mimo jiné na triku překlad třetího a druhého Zaklínače včetně obou datadisků.

„Jsme v pokročilé fázi vývoje české lokalizace pro naši modifikaci. A jsme opravdu nadšení, že ten, kdo se o ni postará, bude Filip "Aleth" Ženíšek. Pracuje jako lokalizační manažer a byl šéfem české lokalizace Zaklínače 3 a Zaklínače 2," neskrývali své nadšení tvůrci na Facebooku.

Kdo ještě na modifikaci Farewell of the White Wolf nenarazil, tak vězte, že se jedná o očekávaný projekt polských modderů, kteří se tímto způsobem chtějí rozloučit s Geraltovou trilogií. A ta bude uzavřena opravdu ikonicky, protože tématem číslo jedna bude svatba Geralta s Yennefer.

Pokud se s tímto dílem chcete seznámit blíže, přikládáme dvojici gameplay videí, která vám dohromady poodhalí více než 40 minut z hraní.

Gameplay video z modifikace Farewell of the White Wolf (20:57) | zdroj: YouTube

Gameplay video z modifikace Farewell of the White Wolf (23:20) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Modifikace pro Zaklínače 2 Farewell of the White Wolf dostane český překlad

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.