Ořezaná verze CS: GO je dostupná zdarma. Co všechno nabízí?

Counter Strike: Global Offensive je dostupný v ořezané verzi úplně zdarma.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Steam

Counter Strike: Global Offensive je tu s námi už opravdu dlouho a za ty roky se mu toho povedlo opravdu hodně. Dokázal plnohodnotně nahradit dříve tolik populární Counter Strike 1.6, usadil se v e-sportové sféře, nabral stovky tisíc pravidelných hráčů a v současnosti to nevypadá, že by se mělo cokoliv měnit.

Ano, už delší dobu slýcháme prognózy o úpadku CS: GO a velkou měrou k tomu přispívá i populární battle royale, i přesto je však velice nepravděpodobné, že by tento legendární kousek upadl v zapomnění. Sami si položte otázku, jestli vůbec existuje podobný titul, který by dokázal "Goučko" plnohodnotně nahradit? V tuto chvíli nic takového nenajdete a nic na tom nezmění ani přístup Valve, které raději věnuje svoji pozornost a péči Dotě.

V dohledné době by navíc mohly počty hráčů této legendární multiplayerové střílečky ještě stoupnout, protože na Steamu je nyní dostupná "Free edice" CS: GO. V té si hráči mohou osahat pouze zápasy s boty a sledovat zápasy skrze GOTV, ale i tak se jedná o zajímavou nabídku pro absolutní nováčky, kteří s touto sérií nemají žádné zkušenosti.

Jsme zvědaví, jestli se Valve časem neuchýlí k podobnému kroku, jako nedávno Ubisoft s For Honor. Zatím k tomu nemá sebemenší důvod, ale určitě by se jednalo o zajímavý způsob, jak získat nové hráče a zvýšit své zisky z prodejů digitálních předmětů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ořezaná verze CS: GO je dostupná zdarma. Co všechno nabízí?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.