Ořezaná verze CS: GO je dostupná zdarma. Co všechno nabízí?

Counter Strike: Global Offensive je dostupný v ořezané verzi úplně zdarma.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Steam

Counter Strike: Global Offensive je tu s námi už opravdu dlouho a za ty roky se mu toho povedlo opravdu hodně. Dokázal plnohodnotně nahradit dříve tolik populární Counter Strike 1.6, usadil se v e-sportové sféře, nabral stovky tisíc pravidelných hráčů a v současnosti to nevypadá, že by se mělo cokoliv měnit.

Ano, už delší dobu slýcháme prognózy o úpadku CS: GO a velkou měrou k tomu přispívá i populární battle royale, i přesto je však velice nepravděpodobné, že by tento legendární kousek upadl v zapomnění. Sami si položte otázku, jestli vůbec existuje podobný titul, který by dokázal "Goučko" plnohodnotně nahradit? V tuto chvíli nic takového nenajdete a nic na tom nezmění ani přístup Valve, které raději věnuje svoji pozornost a péči Dotě.

V dohledné době by navíc mohly počty hráčů této legendární multiplayerové střílečky ještě stoupnout, protože na Steamu je nyní dostupná "Free edice" CS: GO. V té si hráči mohou osahat pouze zápasy s boty a sledovat zápasy skrze GOTV, ale i tak se jedná o zajímavou nabídku pro absolutní nováčky, kteří s touto sérií nemají žádné zkušenosti.

Jsme zvědaví, jestli se Valve časem neuchýlí k podobnému kroku, jako nedávno Ubisoft s For Honor. Zatím k tomu nemá sebemenší důvod, ale určitě by se jednalo o zajímavý způsob, jak získat nové hráče a zvýšit své zisky z prodejů digitálních předmětů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ořezaná verze CS: GO je dostupná zdarma. Co všechno nabízí?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.