Zaklínač se vrátí už letos! Na co se mohou fanoušci těšit?

Kdo by to byl řekl, že další hra potěší fanoušky Zaklínače už tak brzy?

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Zaklínač 3: Divoký hon byl obrovský úspěch. Hráčům i recenzentům se líbil skvěle zpracovaný příběh plný morálních rozhodnutí a žijící svět, který byl plný vedlejších aktivit. Jeho "následovník," Gwent, sice tolik chvály nesklidil, ale připravil živnou půdu pro další příběhové rozšíření zaklínačského univerza. Jenže plány CD Projektu se změnily a z původně avizovaného přídavku do Gwentu s názvem Gwent: Thronebreaker se stává samostatná hra.

Ta nese název Thronebreaker: The Witcher Tales. V ní se podíváme na zoubek královně Rivie Meve a prožijeme s ní strhující dobrodružství, které podle kreativního ředitele CD Projektu zabere až 30 hodin. Nečekejte ale žádnou AAA hru. Titul se stále bude opírat o základní prvky Gwentu, takže alfou a omegou budou karetní partie a hlavně ručně malovaný 2D svět, o němž tvůrci mluvili už dávno.

Thronebreaker by měl vyjít ještě do konce roku 2019. Gameplay záběrů jsme se zatím nedočkali, ty by ale měly spatřit světlo světa už tento týden. Zatím si tedy budeme muset vystačit rok starým teaserem.

Trailer k GWENT: Thronebreaker (1:01) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zaklínač se vrátí už letos! Na co se mohou fanoušci těšit?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Odhalení nového Xboxu se blíží. Dočkáme se už na letošní E3

23.02.2019 17:22 Podle posledních informací se odhalení nejnovějšího Xboxu dočkáme už na letošní E3.

Seznam exkluzivit na Epic Games Store bobtná. Nově přibude i hororová…

23.02.2019 16:44 Epic Games Store rozšiřuje svůj seznam exkluzivit.

Související:

Nejčtenější články

  1. Fallout 76 zdarma ke kloboučkům k PS4 dualshocku? V Polsku žádný problém

  2. VR hra díky Apex Legends zaznamenala raketový nárůst zájmu

  3. Anthem v předběžném přístupu s sebou přináší problémy s připojením

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.