343 Industries dnes odhalilo první screenshoty HALO 3: ODST pro Xbox one

Halo: The Master Chief Collection se brzy dočká nového patche a herních dodatků. Čeká se již jen na finální úpravy.

Halo: The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection FOTO: 343 Industries

Série Halo byla vždy jedna z mála, kvůli níž hráči investovali tisíce korun do nových konzolí jen aby si jí mohli zahrát. Loňským vydáním Halo: The Master Chief Collection se mnohým z nich splnil sen, jelikož každá z her se dočkala mnoha úprav, hodných let před kterýmy vyšly, ale pořád běží na stejném enginu jako kdysi. Z hraní máte tedy lepší požitek s vylepšenou grafikou i zvuky, nicméně zbraně se chovají přesně jako kdysi.

Kampaně z ODST a Halo 2 multiplayerová mapa Relic budou společně přidány do Halo: The Master Chief Collection v nadcházejícím updatu. 343 uvedla, že na obou zmíněných vychytává poslední mouchy a již brzy bude schopna vyhlásit datum vydání. ODST bude zdarma k dispozici pro kohokoli, kdo zakoupil The Master Chief Collection před 20. listopadem. Do dnešního dne nebyla zveřejněna cena pro ty, kteří edici zakoupili po tomto datu. 

The Master Chief Collection se na začátku měsíce dočkala stabilizujícího patche. Ten opravil většinu matchmakingových problémů. 343 plánuje další update obsahu v dubnu. Developer mezitím bude pokračovat ve změnách na serverech, aby tak společně zajistili hladký chod The Master Chief Collection.

Tento týden Microsoft oznámil zahájení prodeje  Master Chief Collection Xbox One kolekce. Ta bude stát $349 USD, v přepočtu tedy 9.000 Kč. Obsahuje Xbox One, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3 a Halo 4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 343 Industries dnes odhalilo první screenshoty HALO 3: ODST pro Xbox one

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.