Dobrodružství plné morálních rozhodnutí ve stylu Minecraftu? Představujeme vám Family Man

Dlužíte místní mafii a svoje závazky musíte zaplatit do 30 dní. Co uděláte?

Family Man

Family Man FOTO: Steam

Podle úvodního obrázku jste si tuto hru možná spletli s populárním titulem od Mojangu, první věta našeho titulku vás možná navedla na příběhový mod od Telltale Games, pravda je ale úplně někde jinde. Family man je zbrusu nový titul od Broken Bear Games, která si klade jediný cíl - vyprávět dechberoucí příběh plný morálních rozhodnutí.

Ve hře se vžijeme do role otce, který dluží peníze místní mafii. A ta po něm chce, aby svůj závazek splatil do 30 dnů. Alfou a omegou tedy bude vydělávání peněz, které vás mnohdy dostane do opravdu nepříjemných situací. Sáhnete raději po zbrani a okradete svoje blízké, nebo zvolíte cestu slušného člověka a začnete pracovat? Ať už si vyberete jakoukoliv možnost, musíte mít na mysli jednu věc - svými rozhodnutími ovlivníte nejen sebe, ale hlavně svou rodinu.

„Family Man vás postaví před řadu rozhodnutí, které můžete vyřešit mnoha způsoby. (...) Vaše volby potom ovlivní to, jak vás bude vnímat celá vaše rodina. Může to vaše příbuzenské pouto posílit, nebo způsobit rozpad manželství a zpřetrhání všech svazků s vaším synem," popisuje svoji novou akvizici vydavatel No More Robots.

Trailer ke hře Family Man (1:02) | zdroj: YouTube

Family Man vyjde na začátku příštího roku na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch, ještě před tím ale budou mít vybraní šťastlivci možnost vyzkoušet si herní mechaniky v uzavřené betě. Stačí zamířit na oficiální Discord kanál tvůrců, přihlásit se a doufat, že vás vyberou.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dobrodružství plné morálních rozhodnutí ve stylu Minecraftu? Představujeme vám Family Man

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.