Modifikace pro Fallout 4 přidává několik hodin nového příběhu

Pokud ještě nemáte posledního Falloutu dost, máme pro vás tip na zajímavou modifikaci.

Project Valkyrie

Project Valkyrie FOTO: Nexusmods.com

Bethesda je svou podporou modderské komunity proslulá a neustále se jim to vrací, tentokrát v podobě zajímavé modifikace pro Fallout 4 s názvem Project Valkyrie. Co v ní všechno můžeme najít?

Hlavním tahákem je dvacítka nových úkolů, které ještě více obohatí základní příběh o spoustu zajímavých možností. Budete tak moct poslat Prestona do lapáku či zpřetrhat všechny svazky mezi Bratrstvem Oceli a Institutem. K tomu všemu se navíc přidává i několik nových alternativních konců.

Přibyly i nové kobky, základny a kompletně předělaný Institut, jenž můžete nově sami řídit. Díky tomu tak budete moct osvobodit robotické výtvory této organizace, vykopnout všechny nevhodné členy, získat přístup k novým úkolům a upravit si vzhled komplexu podle vlastních představ.

Novinkou je i čtveřice společníků se svým vlastním příběhovým pozadím a vedlejšími úkoly, které s nimi lze projít. Všechny postavy jsou navíc nadabovány a nebudou vás soudit za vaše rozhodnutí jako ostatní společníci z původní hry.

Už teď je obsahu více než dost, ale tvůrci uvádí, že se Project Valkyrie může ještě více rozrůst. Všechno podstatné sdělí svým fanouškům skrze Discord server, kam se můžete přidat i vy.

Trailer k modifikaci Project Valkyrie (1:30) | zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Modifikace pro Fallout 4 přidává několik hodin nového příběhu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Proč se těšit na Battlefield V? Tady je pět důvodů!

11.11.2018 14:53 Nový Battlefield vychází už příští čtvrtek. Proto jsme se rozhodli, že pro vás připravíme článek,…

Protipirátská ochrana padla. Assassin's Creed Odyssey už je ke stažení na…

11.11.2018 12:13 Ochrana Assassin's Creed Odyssey padla po více než měsíci. To je o dva měsíce dříve než u…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nejprodávanější hra na PS4 za říjen? Red Dead Redemption 2 to překvapivě není

  2. Lord of the Rings Online se vrací ke kořenům. Po vzoru WoW nabídne návrat ke starým prvkům

  3. Další český klenot? Volcanoids v prvním oznamovacím traileru

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.