Chystá CD Projekt RED velké odhalení? Sledujte přímý přenos!

Záhadný stream přilákal už desítky tisíc lidí. Chystá se něco velkého?

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

Nově chystaná hra od CD Projektu RED je obestřena rouškou tajemství. Na veřejnost se zatím dostala jen porce screenshotů, artworků a dva trailery, z nichž jeden je více než pět a půl roku starý. Jenže letošní rok znamenal velký zlom. Po letech Zaklínače a Gwentu konečně přišla řada na ostře sledovaný Cyberpunk 2077, který se už dvakrát za zavřenými dveřmi ukázal novinářům, poprvé v červnu na E3 a poté v Kolíně nad Rýnem během Gamescomu. A možná už konečně dozrál čas na to, aby hratelnou ukázku viděla i veřejnost.

Co nás k této myšlence vede? Aktivní twitch kanál CD Projektu Red, který už více než hodinu vysílá záhadný přenos s názvem "DATA TRANSMITION IN PROGRESS_." Možná se jedná jen o další neotřelý trik vývojářů, jak na svoji hru upoutat pozornost, možná se ale opravdu dočkáme něčeho zajímavého.

Ve hře tři možnosti - marketingový trik, gameplay záběry či oznámení data vydání. Všechny tři varianty jsou stejně pravděpodobné a žádnou tedy nelze jednoznačně vyloučit.

Pro oznámení data vydání hraje zejména nedávno zveřejněné interview s tvůrci Cyberpunku 2077, ve kterém jsme se dozvěděli, že titul už lze projít od začátku do konce. Údajně ale chybí spoustu funkcí, které musí tvůrci implementovat.

A není vůbec nepravděpodobné, kdybychom se dočkali i gameplay videa. Jaké argumenty hrají do not této možnosti? Zejména dvojice hratelných ukázek dostupných na dvou předchozích herních akcích, které byly zejména téměř identické a navíc se dočkaly i velice kladné odezvy, což by mohlo být pro případné zveřejnění velkým plusem.

Jestli se některá z našich predikcí vyplní, ukáže až čas. Pokud ale chcete být u toho, nezapomeňte sledovat stream, aby vám nic neuniklo!

Sledujte živé video od uživatele CD PROJEKT RED na adrese www.twitch.tv

Záhadný stream CD Projektu RED (59:59) | zdroj: Twitch.tv

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chystá CD Projekt RED velké odhalení? Sledujte přímý přenos!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci…

22.01.2019 19:07 Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový…

Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si…

22.01.2019 18:13 Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.