Chystá CD Projekt RED velké odhalení? Sledujte přímý přenos!

Záhadný stream přilákal už desítky tisíc lidí. Chystá se něco velkého?

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

Nově chystaná hra od CD Projektu RED je obestřena rouškou tajemství. Na veřejnost se zatím dostala jen porce screenshotů, artworků a dva trailery, z nichž jeden je více než pět a půl roku starý. Jenže letošní rok znamenal velký zlom. Po letech Zaklínače a Gwentu konečně přišla řada na ostře sledovaný Cyberpunk 2077, který se už dvakrát za zavřenými dveřmi ukázal novinářům, poprvé v červnu na E3 a poté v Kolíně nad Rýnem během Gamescomu. A možná už konečně dozrál čas na to, aby hratelnou ukázku viděla i veřejnost.

Co nás k této myšlence vede? Aktivní twitch kanál CD Projektu Red, který už více než hodinu vysílá záhadný přenos s názvem "DATA TRANSMITION IN PROGRESS_." Možná se jedná jen o další neotřelý trik vývojářů, jak na svoji hru upoutat pozornost, možná se ale opravdu dočkáme něčeho zajímavého.

Ve hře tři možnosti - marketingový trik, gameplay záběry či oznámení data vydání. Všechny tři varianty jsou stejně pravděpodobné a žádnou tedy nelze jednoznačně vyloučit.

Pro oznámení data vydání hraje zejména nedávno zveřejněné interview s tvůrci Cyberpunku 2077, ve kterém jsme se dozvěděli, že titul už lze projít od začátku do konce. Údajně ale chybí spoustu funkcí, které musí tvůrci implementovat.

A není vůbec nepravděpodobné, kdybychom se dočkali i gameplay videa. Jaké argumenty hrají do not této možnosti? Zejména dvojice hratelných ukázek dostupných na dvou předchozích herních akcích, které byly zejména téměř identické a navíc se dočkaly i velice kladné odezvy, což by mohlo být pro případné zveřejnění velkým plusem.

Jestli se některá z našich predikcí vyplní, ukáže až čas. Pokud ale chcete být u toho, nezapomeňte sledovat stream, aby vám nic neuniklo!

Sledujte živé video od uživatele CD PROJEKT RED na adrese www.twitch.tv

Záhadný stream CD Projektu RED (59:59) | zdroj: Twitch.tv

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chystá CD Projekt RED velké odhalení? Sledujte přímý přenos!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.