For Honor je zdarma a okamžitě se dostal mezi nejhranější tituly na Steamu

První den speciální akce se okamžitě podepsal na počtu hráčů.

For Honor

For Honor FOTO: Steam

Včera jsme vás informovali o speciální akci, díky níž můžete získat For Honor na Steam úplně zdarma. Hru si stačí jen přidat do své knihovničky a zůstane vám tam napořád. To samozřejmě přilákalo spoustu hráčů z celého světa, což se v konečném součtu podepsalo i na výrazném přírůstku hráčů.

Od března loňského roku se průměrný počet hráčů na Steamu v jednom měsíci přehoupl přes pět tisíc jen třikrát - v květnu a červenci letošního roku, a pak právě v srpnu, kdy se průměr dostal na nevídaných 9,5 tisíce hráčů. A za tak razantní přírůstek (téměř dvojnásobný v porovnání s minulým měsícem) může jeden jediný den - 22. srpen.

Během něj se ve večerní špičce vyšplhal počet souběžně hrajících uživatelů na astronomických 216 499, což je dosavadní maximum. Včerejšek tak překonal i první měsíc po vydání hry, kdy web SteamCharts.com zaznamenal "pouhých 45 tisíc" hráčů.

Tento úspěch z For Honor udělal teprve osmou hru na Steamu, kterou v jednu chvíli hrálo více než 216 tisíc lidí. Titul se tak zařadil mezi takové pecky jako je No Man's Sky (212 tisíc hráčů) či Payday 2 (247 tisíc hráčů).

Otázkou ale zůstává, jestli se jim podaří hráče udržet alespoň do nadcházejícího updatu, který má do hry přinést nový herní mod a další hratelné postavy...

Trailer k nadcházejícímu updatu Marching Fire (1:56) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: For Honor je zdarma a okamžitě se dostal mezi nejhranější tituly na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  2. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

  3. Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.