For Honor je zdarma a okamžitě se dostal mezi nejhranější tituly na Steamu

První den speciální akce se okamžitě podepsal na počtu hráčů.

For Honor

For Honor FOTO: Steam

Včera jsme vás informovali o speciální akci, díky níž můžete získat For Honor na Steam úplně zdarma. Hru si stačí jen přidat do své knihovničky a zůstane vám tam napořád. To samozřejmě přilákalo spoustu hráčů z celého světa, což se v konečném součtu podepsalo i na výrazném přírůstku hráčů.

Od března loňského roku se průměrný počet hráčů na Steamu v jednom měsíci přehoupl přes pět tisíc jen třikrát - v květnu a červenci letošního roku, a pak právě v srpnu, kdy se průměr dostal na nevídaných 9,5 tisíce hráčů. A za tak razantní přírůstek (téměř dvojnásobný v porovnání s minulým měsícem) může jeden jediný den - 22. srpen.

Během něj se ve večerní špičce vyšplhal počet souběžně hrajících uživatelů na astronomických 216 499, což je dosavadní maximum. Včerejšek tak překonal i první měsíc po vydání hry, kdy web SteamCharts.com zaznamenal "pouhých 45 tisíc" hráčů.

Tento úspěch z For Honor udělal teprve osmou hru na Steamu, kterou v jednu chvíli hrálo více než 216 tisíc lidí. Titul se tak zařadil mezi takové pecky jako je No Man's Sky (212 tisíc hráčů) či Payday 2 (247 tisíc hráčů).

Otázkou ale zůstává, jestli se jim podaří hráče udržet alespoň do nadcházejícího updatu, který má do hry přinést nový herní mod a další hratelné postavy...

Trailer k nadcházejícímu updatu Marching Fire (1:56) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: For Honor je zdarma a okamžitě se dostal mezi nejhranější tituly na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.