Získejte For Honor na Steam zcela zdarma

Ubisoft spustil akci, během níž můžete získat For Honor úplně zdarma.

For Honor

For Honor FOTO: Steam

Ubisoft už v minulosti ukázal svoji štědrost. V průběhu předloňského roku rozdal celkem 12 her k příležitosti 30. výročí od založení společnosti a našly se mezi nimi i opravdu zajímavé kousky. Hráči mohli získat například třetí Assassin's Creed, povedený samostatně hratelný přídavek pro Far Cry 3 s podtitulem Blood Dragon či The Crew. A ani letos v Ubisoftu nezahálí.

V průběhu E3 nabízeli Startovací edici For Honor na Uplayi zdarma a se stejnou nabídkou nyní přicházejí i na Steam. Tam ji nyní můžete až do 27. srpna získat bez toho, aniž byste museli něco zaplatit.

Co pro to musíte udělat? Stačí kliknout na tento odkaz, který vás přenese na stránku obchodu For Honor. Hned pod obrázky uvidíte kolonku "Hrát FOR HONOR," na kterou stačí jen kliknout a hra zůstane vaše. Napořád!

Trailer k nadcházejícímu updatu Marching Fire (1:56) | zdroj: YouTube

Témata: For Honor | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte For Honor na Steam zcela zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.