Milujete hororové hry? Získejte jich spoustu za opravdu nízkou cenu!

Příznivci hororových her budou mít žně! Humble Bundle totiž přináší nový balíček plný skvělých titulů.

Friday 13th: The Game

Friday 13th: The Game FOTO: Kickstarter

Zaplať tolik, kolik můžeš, odemkni klíče k zajímavým hrám a svoje peníze rozděl mezi charitu, vývojáře a samotnou službu. Tím už je Humble Bundle doslova proslulý. A v této zajeté tradici pokračuje i nadále s nabídkou hororových her doslova za hubičku.

Pro odemknutí prvního balíčku vám bude stačit necelých 25 korun. Za tuto částku dostanete hned čtyři hry - Layers of Fear, atmosférickou adventuru od tvůrců Observer, první a druhý díl survival her s nemrtvými How to Survive a White Noise 2, kladně hodnocený kousek pro více hráčů, jenž si můžete užít až se čtyřmi kamarády.

Pokud máte k dispozici zhruba 170 korun, tak dostanete hned trojici zajímavých titulů. První z nich je Detention zasazený do opravdu netradičního prostředí - Taiwanu. Yomawari: Night Alone zase potěší milovníky izometrických her a japonského stylu. A remasterovaný Bioshock, který trojici kousků doplňuje, snad ani nemusíme představovat.

Vytáhnete-li z peněženky zhruba 340 korun, dostanete dvojici multiplayerových pecek Friday the 13th: The Game a Dead by Daylight, všechny s aktivní hráčskou komunitu, takže nemusíte mít strach, že byste neměli s kým zápolit.

Devět her za méně než čtyři stovky? To je hodně dobrá nabídka! A zvlášť pokud milujete hororové zážitky. Jestliže mezi takové hráče patříte, tak neváhejte a prozkoumejte nový balíček po kliknutí na tento odkaz.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Milujete hororové hry? Získejte jich spoustu za opravdu nízkou cenu!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.