Odyssey a konec? Dalšího Assassin's Creed se příští rok nedočkáme

Nový Assassin's Creed každý rok? Vypadá to, že Ubisoft má úplně jiné plány!

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: Uplay

Assassin's Creed dlouho vycházel pravidelně každý rok a až s příchodem Syndicate z roku 2015 přišla dvouletá odmlka. A podle slov vývojářů to vypadá, že se něco takového bude opakovat i příští rok.

„Loni jsme jednoho Assassina vydali a letos bude další, ale příští rok žádný plnohodnotný díl nevyjde," řekl v rozhovoru pro Gamespot šéf Ubisoftu Yves Guillmot. „Naše týmy si rozdělily práci, takže máme druhou hru rok po vydání té poslední. Příští rok tedy žádná plnohodnotná nevyjde."

Co tedy překlene toto čekání navíc? Už loni se mluvilo o seriálu na motivy této herní série, jenže po vydání Assassin's Creed Origins se zraky fanoušků a médií opět přesměrovaly zpět na Origins a nadcházející díl. A na něj se chce zaměřit i samotný Ubisoft.

„Co dostanete? Spoustu nového obsahu! Tým chce hráčům poskytnou nové možnosti hraní, takže když do Odyssey naskočíte letos, budete se rádi vracet i následující roky."

Assassin's Creed Odyssey, nejobsáhlejší hra v celé sérii, vychází 5. října na PC, PS4 a Xbox One.

Trailer k Assassin's Creed Odyssey (2:08) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Odyssey a konec? Dalšího Assassin's Creed se příští rok nedočkáme

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.