Podmaňte si Ligu mistrů v příběhovém modu pro FIFA 19

Příběh Alexe Huntera pokračuje v novém ročníku FIFY.

FIFA 19

FIFA 19 FOTO: Origin

Licenci na soutěž, která v jinak značně propracované fotbalové sérii chyběla, se rozhodli v EA okořenit příběhovým modem točícím se právě kolem této věhlasné ligy.

V záři reflektorů bude dobře známý hrdina Alex Hunter, který se jakožto hráč Realu Madrid popere o nejcennější klubovou trofej. A během této cesty se setká s řadou hvězd nejen na hřišti, ale i v osobním životě. Tvůrci slibují, že do příběhu zakomponují Neymara, Alexe Morgana, Kevine De Bruyneho a další populární fotbalisty, takže se rozhodně máme na co těšit!

Krom výše zmiňovaného Alexe Huntera se vžijeme do kůže dalších dvou hrdinů - Dannyho Williamse a Kim Hunterové, mezi nimiž budeme moci volně přepínat.

FIFA 19 vychází 25. září na široké portfolio platforem. Těšit se mohou majitelé PC, PS4, PS3, Xboxu One, Xboxu 360 a Nintenda Switch.

Trailer k příběhovému modu FIFY 19 (1:43) | zdroj: YouTube

Témata: FIFA 19 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podmaňte si Ligu mistrů v příběhovém modu pro FIFA 19

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.