Farmaření jako žádné jiné! Jaké novinky přinese Farming Simulator 19?

Nabídne nový ročník Farming Simulatoru konečně výraznější změny?

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 FOTO: Giants Software

Farmářské hry pro nás vždycky měly zvláštní kouzlo. Byl to způsob, jak si zábavným způsobem vyzkoušet tvrdou dřinu, kterou každý den musí podstupovat pracovníci na farmách, chovatelé či zemědělci. Jenže počet her věnujících se tomuto žánru každým rokem ubývá a nejvýraznějším virtuálním zpracováním tak nadále zůstává Farming Simulator, jehož vydavatel Focus Home Interactive v rámci Gamescomu ukázal další trailer, který hráčům přibližuje chystané změny a ukazuje i některé novinky.

Největší pozornost si zasloužily koně, které nově budeme moct osedlat a vydat se s nimi prozkoumávat naše polnosti. Těšit se můžeme i na nové plodiny a "detailní" mapu, kterou doprovodí "výrazné" grafické změny.

Ty jsou sice na záběrech z hraní patrné, ale i přesto se nemůžeme ubránit pocitu, že vývojáři posledních několik let prospali a nesledovali ten výrazný grafický posun vpřed. I když nám toho tvůrci ve videu moc neukázali, horší kvalitu textur a animací zkrátka zakrýt nelze. A to ani v případě, že má video 4K rozlišení...

Pakliže pomineme tyto na první pohled jasné neduhy, musíme vyzdvihnout široký vozový park, ve kterém se už brzy budeme moct prohánět po polích. Farming Simulator 19 nabídne více než 300 vozidel a strojů od všech nejznámějších značek včetně produktů John Deere jako je New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson či Valtra.

Pokud vám tento výčet bude stačit ke spokojenosti, označte si v kalendáři datum 20. listopadu, kdy hra vychází na PC, PS4 a Xbox One.

Trailer ke hře Farming Simulator 19 (1:13) | zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Farmaření jako žádné jiné! Jaké novinky přinese Farming Simulator 19?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

  2. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  3. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  4. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  5. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.