Zpátky v čase! Anno 1800 představuje svět 19. století

Ubisoft během Gamescomu odhalil datum vydání a další zajímavé informace ohledně jejich chystané budovatelské strategie.

Anno 1800

Anno 1800 FOTO: Uplay

Díky budovatelským strategiím Anno jsme se několikrát podívali do historie, předchozí dva díly z let 2011 a 2015 nás ale zavedly do budoucnosti. Zejména poslední odnož fanouškům příliš nevoněla a tak se Ubisoft rozhodl, že se v novém dílu opět podíváme o několik století zpět.

A stane se tak už 26. února příštího roku: „Anno 1800 přesune sérii do 19. století už v únoru a dá hráčům šanci vybudovat si vlastní říší v době rozmachu průmyslu, obchodu a nových objevů," napsal Mikel Reparaz v blogu.

Jak už se stalo zvykem, hráči budou mít možnost ponořit se do příběhové kampaně, nebo se vydat vlastní cestou v sandboxovém modu nejen už sami, ale i s partou kamarádů.

„Ať už se rozhodnete následovat příběhovou kampaň, jít vlastní cestou v sandboxovém modu nebo hrát s přáteli, budete moct vybudovat ohromná města, spravovat jejich logistickou a obchodní síť v cestě za vítězstvím skrze diplomacii, obchod, válku, nebo kombinaci všech třech."

Anno 1800 bude dostupné jak ve standardní edici, tak Digital Deluxe edici, která navíc nabídne soundtrack, artbook, exkluzivní loga společností a také první DLC The Anarchist, které vyjde později v roce 2019. Třetí do party potom bude tzv. "Průkopnická edice" (Pioneers Edition), která krom steelbooku, sountracku, tří litografů a artbooku nabídne i všechen dodatečný obsah, jenž bude v budoucnu dostupný.

Trailer ke hře Anno 1800 (1:34) | zdroj: YouTube

Témata: Anno 1800 | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zpátky v čase! Anno 1800 představuje svět 19. století

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

  2. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  3. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  4. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  5. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.