Mlčení prolomeno! Mount & Blade II: Bannerlord téměř po roce ukazuje nové záběry

Čekali jsme opravdu dlouho, ale nakonec jsme se dočkali. Dvouminutové video plné zajímavých záběrů konečně spatřilo světlo světa!

Mount & Blade 2: Bannerlord

Mount & Blade 2: Bannerlord FOTO: PC Gamer

11 měsíců. Tak dlouho jsme čekali na nové video z očekávaného RPG Mount & Blade II: Bannerlord. Nyní jsme se konečně dočkali a po řadě psaných vývojářských deníčků, které byly mino jiné plné zajímavých informací zpoza opony, konečně dostáváme další ukázku z hraní.

V ní můžeme vidět nejen dobře známou mapu kampaně, ale i samotné bitvy a procházky po rozlehlých panstvích. Nechybí ani krátké útržky z turnajového modu, který bude stejně jako v předchozích dílech spolehlivým zdrojem peněz a zábavy.

Jak už ale bývá ke konci srpna zvykem, samotným trailerem to nekončí. TaleWorlds Entertainment vyrazili i na samotnou akci v Kolíně nad Rýnem, kde si návštěvníci mohou hru na vlastní kůži vyzkoušet.

„Jsme nadšení, že vám poprvé můžeme ukázat unikátní sandboxovou kampaň pro jednoho hráče ze hry Mount & Blade II: Bannerlord v podobě demoverze na Gamescomu," oznámili tvůrci pod samotným trailerem na svém youtube kanále.

Datum vydání bohužel stále není známé. Budeme tedy muset ještě nějakou dobu počkat, než se tvůrcům podaří hru dostatečně vybalancovat, aby mohla být vypuštěna do světa. A my jim budeme držet palce, aby se jim to povedlo přinejmenším tak dobře jako u Warbandu!

Gamescom trailer ke hře Mount & Blade II: Bannerlord (2:08) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mlčení prolomeno! Mount & Blade II: Bannerlord téměř po roce ukazuje nové záběry

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.