Mlčení prolomeno! Mount & Blade II: Bannerlord téměř po roce ukazuje nové záběry

Čekali jsme opravdu dlouho, ale nakonec jsme se dočkali. Dvouminutové video plné zajímavých záběrů konečně spatřilo světlo světa!

Mount & Blade 2: Bannerlord

Mount & Blade 2: Bannerlord FOTO: PC Gamer

11 měsíců. Tak dlouho jsme čekali na nové video z očekávaného RPG Mount & Blade II: Bannerlord. Nyní jsme se konečně dočkali a po řadě psaných vývojářských deníčků, které byly mino jiné plné zajímavých informací zpoza opony, konečně dostáváme další ukázku z hraní.

V ní můžeme vidět nejen dobře známou mapu kampaně, ale i samotné bitvy a procházky po rozlehlých panstvích. Nechybí ani krátké útržky z turnajového modu, který bude stejně jako v předchozích dílech spolehlivým zdrojem peněz a zábavy.

Jak už ale bývá ke konci srpna zvykem, samotným trailerem to nekončí. TaleWorlds Entertainment vyrazili i na samotnou akci v Kolíně nad Rýnem, kde si návštěvníci mohou hru na vlastní kůži vyzkoušet.

„Jsme nadšení, že vám poprvé můžeme ukázat unikátní sandboxovou kampaň pro jednoho hráče ze hry Mount & Blade II: Bannerlord v podobě demoverze na Gamescomu," oznámili tvůrci pod samotným trailerem na svém youtube kanále.

Datum vydání bohužel stále není známé. Budeme tedy muset ještě nějakou dobu počkat, než se tvůrcům podaří hru dostatečně vybalancovat, aby mohla být vypuštěna do světa. A my jim budeme držet palce, aby se jim to povedlo přinejmenším tak dobře jako u Warbandu!

Gamescom trailer ke hře Mount & Blade II: Bannerlord (2:08) | zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mlčení prolomeno! Mount & Blade II: Bannerlord téměř po roce ukazuje nové záběry

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

  2. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  3. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  4. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  5. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.