Dvojice trailerů k Assassin's Creed Odyssey ukazuje nové nepřátele a prvky

Gamescom 2018 začíná a s ním i přísun informací o nových hrách!

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: Uplay

Druhá největší herní akce tohoto roku je konečně tady a hráči se tak mohou těšit na vydatný přísun novinek o nadcházejících titulech. Výjimkou není ani Ubisoft, který krom svého vlastního stánku, na němž si všichni účastníci mohou zahrát jejich chystané kousky, vypustil do světa i dva trailery na jednu z nejočekávanějších her letošního podzimu - Assassin's Creed Odyssey.

Ta po loňském egyptském dýchánku nabrala směr Starověké Řecko a musíme uznat, že toto zasazení hře opravdu sekne. V téměř identických trailerech, které se liší jen hlavním hrdinou a názvem, můžeme vidět všechny nové prvky, které tvůrci vypichují nejvíce.

Během minuty a půl zhlédneme souboje na moři plné výbuchů a zápalných střel, epickou bitvu či nová zvířata, na něž ve hře narazíme.

Assassin's Creed Odyssey vychází už 5. října na PC, PS4 a Xbox One.

Trailer ke hře Assassin's Creed Odyssey (v hlavní roli Alexios) (1:37) | zdroj: YouTube

Trailer k Assassin's Creed Odyssey (v podání Kassandry) (1:37) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dvojice trailerů k Assassin's Creed Odyssey ukazuje nové nepřátele a prvky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.