Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Dying Light: Bad Blood

Dying Light: Bad Blood FOTO: Steam

Nebaví vás čekat, než se desítky hráčů připojí do lobby? Tak potom bude Dying Light: Bad Blood přímo pro vás! Podle Techlandu totiž půjde o battle royale pro všechny, kteří nemají rádi čekání. A také pro všechny, které ještě neomrzela mánie kolem zombie.

Jasně, alfou a omegou stále bude vítězství nad jedenácti živými hráči, ale aby toho nebylo málo, do této bitvy se zapojí i počítačem ovládané oživlé mrtvoly.

„Přečetli jsme si všechny vzkazy od hráčů na sociálních sítích a fórech a zjistili jsme, že multiplayer byl opravdu horkým tématem. Taktéž jsme zjistili, že spousta hráčů si oblíbila mod Be the Zombie, což nás inspirovalo ještě více rozšířit multiplayer. Ale chtěli jsme jít vlastní cestou. (...) A tak vzniknul Dying Light: Bad Blood, hra postavená na klasických principech série - svobodě a rychlém parkouru, neustálé hrozbě od nemrtvých a kreativní brutalitě soubojů na blízko," řekl Maciej Łączny, výkonný producent Dying Light: Bad Blood.

A kdy že se tedy samotné hry dočkáme? První testovací fáze odstartují už za pět dní a dostanou se do ní jen vybraní hráči. 1. a 2. září se pak brány otevřou pro každého, kdo se do testování přihlásí. Pokud chcete být jedním z testerů, klikněte na tento odkaz, vytvořte si bezplatný účet, přihlaste se a doufejte, že budete vybráni!

Dalším způsobem, jak si zahrát dříve než ostatní, je pořízení tzv. "Founder's Packu." Ten vás přijde na necelých 520 korun a zajistí vám exkluzivní přístup do hry na čtyři a více měsíců. Během této doby bude Bad Blood ve fázi předběžného přístupu. Po vydání plné verze přejde titul na model free-to-play.

Gameplay ze hry Dying Light: Bad Blood (9:44) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.