Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Vampyr

Vampyr FOTO: DONTNOD Entertainment

Není žádným překvapením, že herní průmysl má na kulturu značný vliv. E-sportové turnaje sledují miliony lidí po celém světě nejen na streamech, ale i na televizních stanicích, na motivy herních sérií vznikají knižní adaptace, komixy a dokonce i filmy nebo seriály.

Dalším z dlouhé řady her, které se dočkají své seriálové adaptace, bude RPG Vampyr. Jeho tvůrci to včera oznámili na fóru vydavatele Focus Home Interactive a přidali i další zajímavé informace o tom, kdo vůbec tento titul do seriálové podoby zpracuje

„Věříme, že Vampyr má vynikající předpoklady pro televizní seriál. Je to nový způsob pro fanoušky, ale i nezúčastněné, jak vstoupit a angažovat se v bohatém a propracovaném příběhu, který Vampyr nabízí. Už se nemůžeme dočkat, až talentovaný tým Fox21 přenese naši hru na obrazovky televizí."

Trailer ke hře Vampyr (2:46) | zdroj: YouTube

Témata: Vampyr | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.