SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries FOTO: Steam

Červenec je dávno za námi a naše Velká soutěž s ním. Proto jsme se rozhodli, že vám ve spolupráci s Pixel Reign dáme příležitost vyhrát jejich prvotinu Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries.

Pokud nevíte, o jakou hru jde, přečtěte si náš včerejší článek. V něm jsme vám popsali naše dojmy ze hry a představili si jednotlivé funkce tohoto kousku. A nezapomněli jsme ani na screenshoty ze hry, které jsme vám naservírovali hned ve dvou galeriích.

Teď ale zpátky k soutěži. Co musíte udělat pro to, abyste tento zajímavý kousek vyhráli? Je to opravdu jednoduché. Stačí vyplnit formulář, jenž naleznete níže, a doufat, že se na vás za týden usměje štěstí.

Uzávěrka soutěže je 22. srpna 2018 v 18:00. Poté vaše odpovědi vyhodnotíme a z těch správných vybereme jednoho šťastlivce, který si bude moct přidat Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries do své steam knihovničky!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.