Bloodborne je připraven k vydání. Oslavuje to novým trailerem

Bloodborne je dokončen, znělo na speciální tiskové konferenci Sony, která se konala pouze za tímto účelem. Společně s oznámením se také poprvé ukázal launch trailer, na který je radost pohledět.

Bloodborne

Bloodborne FOTO: From Software

Duchovní pokračovatel her jako Demon’s Souls nebo Dark Souls, PlayStation 4 exkluzivita Bloodborne je stoprocentně dokončena a připravena k hraní. Kopie hry míří do továren, aby se mohla zahájit masová výroba.

Hra vyjde již ke konci měsíce, přesněji v Evropě 25. března a bude k dispozici jak ve fyzické podobě, tak i digitálně v PlayStation obchodě, jak uvedl server gamespot.com. Kromě toho se také ukázaly speciální věci, které se budou moct koupit společně s vydáním hry, jako například speciální verze konzole PlayStation 4 vyvedená v barvách Bloodborne nebo obří socha hlavního hrdiny.

 

Také se odhalil tři minuty dlouhý launch trailer, který kromě několika nových ukázek ze hry, ukazuje také jeden příběh z děsivého Yharnamu. Na konci traileru navíc čeká znepokojující překvapení.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bloodborne je připraven k vydání. Oslavuje to novým trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.