Bloodborne je připraven k vydání. Oslavuje to novým trailerem

Bloodborne je dokončen, znělo na speciální tiskové konferenci Sony, která se konala pouze za tímto účelem. Společně s oznámením se také poprvé ukázal launch trailer, na který je radost pohledět.

Bloodborne

Bloodborne FOTO: From Software

Duchovní pokračovatel her jako Demon’s Souls nebo Dark Souls, PlayStation 4 exkluzivita Bloodborne je stoprocentně dokončena a připravena k hraní. Kopie hry míří do továren, aby se mohla zahájit masová výroba.

Hra vyjde již ke konci měsíce, přesněji v Evropě 25. března a bude k dispozici jak ve fyzické podobě, tak i digitálně v PlayStation obchodě, jak uvedl server gamespot.com. Kromě toho se také ukázaly speciální věci, které se budou moct koupit společně s vydáním hry, jako například speciální verze konzole PlayStation 4 vyvedená v barvách Bloodborne nebo obří socha hlavního hrdiny.

 

Také se odhalil tři minuty dlouhý launch trailer, který kromě několika nových ukázek ze hry, ukazuje také jeden příběh z děsivého Yharnamu. Na konci traileru navíc čeká znepokojující překvapení.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bloodborne je připraven k vydání. Oslavuje to novým trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte 2D psychologickou hororovou hru zcela zdarma

23.01.2019 21:08 Pokud nemáte co hrát, máme pro vás tip, jak rozšířit svoji knihovničku o další zajímavý kousek.

Herní nebe za rohem: Ty nejlepší hry, které vyjdou v prvním čtvrtletí 2019

23.01.2019 20:13 Je tu nový rok a společně s ním přichází i nálož v podobě nových her. Pojďme si představit ty,…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. Nekompromisní grafický výkon za nízkou cenu? Ten má nabídnout GTX 1660 Ti

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.