Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

Epic Games nabídnou komplexní výukové centrum pro každého

Unreal Engine 4

Unreal Engine 4 FOTO: 7-themes.com

Vývojáři, kteří mají zájem učit se v Unreal Enginu, budou mít už brzy zajímavou možnost získat cenné vzdělání úplně zdarma. Epic Games totiž oznámili, že už brzy spustí novou kampaň, ve které budou učit vývojáře pracovat s Unreal Enginem. Bezplatná platforma bude obsahovat online výuku a tutoriály v podobě videí, které pokryjí různé části vývoje.

Kurzy budou rozděleny do několika odvětví jako je samotný herní vývoj, architektura či industriální design. Samozřejmostí bude možnost filtrování právě podle výše jmenovaných odvětví a také obtížnosti.

Dosavadní knihovna titulů zkrátka nestačí a potřebuje zrevidovat. Obsahuje totiž zastaralá videa smíchaná s těmi novějšími, které se snaží pokrýt nedávno přidané funkce a vlastnosti.

Trailer k funkcím Unreal Enginu 4 (3:41) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.