Nový Dishonored jen tak nevyjde

Loňské DLC bude na dlouhou dobu posledním počinem z této série.

Dishonored 2

Dishonored 2 FOTO: Reprofoto YouTube

Arkane studios toho za svoji dlouhou historii dokázali opravdu hodně. V roce 2002 se blýskli RPG prvotinou Arx Fatalis, pokračovali proslulým Dark Messiah of Might and Magic a přiložili ruce k dílu i u druhého Bioshocku či Call of Duty: World at War. I přes takto bohaté menu se v posledních letech proslavili úplně jinou sérií - Dishonored.

První díl překvapil už v roce 2012 každého neuvěřitelnou paletou možností a dynamickým světem, jenž jste mohli výrazně ovlivnit svými rozhodnutími. Druhý díl pak posunul laťku ještě výš a nezklamalo ani loni vydané rozšíření Death of the Outsider, které bude s největší pravděpodobností na dlouhou dobu posledním dílem z této série.

Arkane Studios totiž svým fanouškům sdělili, že si chtějí dát od této série pauzu a budou tak pracovat na jiných projektech. Kdy tedy světlo světa spatří další díl ukáže až čas.

img-responsive

Dishonored 2 | foto: Reprofoto YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový Dishonored jen tak nevyjde

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.