Nový Dishonored jen tak nevyjde

Loňské DLC bude na dlouhou dobu posledním počinem z této série.

Dishonored 2

Dishonored 2 FOTO: Reprofoto YouTube

Arkane studios toho za svoji dlouhou historii dokázali opravdu hodně. V roce 2002 se blýskli RPG prvotinou Arx Fatalis, pokračovali proslulým Dark Messiah of Might and Magic a přiložili ruce k dílu i u druhého Bioshocku či Call of Duty: World at War. I přes takto bohaté menu se v posledních letech proslavili úplně jinou sérií - Dishonored.

První díl překvapil už v roce 2012 každého neuvěřitelnou paletou možností a dynamickým světem, jenž jste mohli výrazně ovlivnit svými rozhodnutími. Druhý díl pak posunul laťku ještě výš a nezklamalo ani loni vydané rozšíření Death of the Outsider, které bude s největší pravděpodobností na dlouhou dobu posledním dílem z této série.

Arkane Studios totiž svým fanouškům sdělili, že si chtějí dát od této série pauzu a budou tak pracovat na jiných projektech. Kdy tedy světlo světa spatří další díl ukáže až čas.

img-responsive

Dishonored 2 | foto: Reprofoto YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový Dishonored jen tak nevyjde

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.